HotelsCombined.com - Search and Compare Hotel Prices for any city
HotelsCombined.com - Search and Compare Hotel Prices for any city
City From
Rome
 US$49
Beijing
 US$15
London
 US$29
Shanghai
 US$28
Venice
 US$64
Prague
 US$29
Istanbul
 US$25
New York
 US$31
Madrid
 US$43
Marrakech
 US$35
Sydney
 US$24
HotelsCombined.com - Search and Compare Hotel Prices for any city
HotelsCombined.com - Search and Compare Hotel Prices for any city
 
Ana Sayfa    |     Bize ulaşın    |     En iyi otel fiyatları    |     Ucuz uçak bileti    |     Hava
 
 
 
 
 
Seçenekleri
Kategoriler

Gezi Rehberi için Dedeağaç

  Bilgi  
  Konumu  
 
Dedeağaç Evros ve vilayetin başkenti ve Türk sınırından sadece 40 km uzaklıktadır. Yaklaşık 60000 nüfusa sahiptir ve aslında Asya'dan Avrupa Birliği'ne kapıdır. Şehirde f hem de üzerinde çok olumlu etkisi vardır Demokritos Üniversitesi'nde birçok yerinde varn ekonomi ve bölgenin dinamiklerini.
Geri dön
  Nasıl gidilir   Harita
 
Dedeağaç Atina ve Selanik günlük uçuşlar ile bir havaalanı vardır. Ama araba sizi eğer Egnatia Otoyolu Selanik itibaren sadece 2,5 saat olacak çünkü elde etmek çok kolaydır. Tabii ki otobüs her zaman vardır ve UKÜ dromologia.Ean gün araba ile gitmek, bu seçe olmaktırEgnatia olarak proaktif bir yakıt ve malzemeler hiçbir benzin istasyonları ve SSS vardır, bu nedenle yakıt ve gıda gerekirse köylere gitmek gerekir.
Geri dön
  Oradayken  
 
Dedeağaç 25 Mart hafta sonu ziyaret ederek Nea Chili (merkeze 1,5 km) Panorama Classic Hotel bir otelde kaldı. Maliyetini Trakya Denizi ve şehir hem de çok güzel manzaralı bir yeni yapılmış otel olarak oldukça makul gecelik çift kişilik oda başına 65 euro idi.
Geri dön
  Gıda  
 
Eğer deniz Makri arasında yakın bir köy ziyaret ve deniz ürünleri ile lokali (isimlerin kanenanas bilmiyor talep değil) size rehberlik edecek yerli sormak seviyorsanız, çok çeşitli ve oldukça iyi fiyatlar var. Daha geleneksel tatları tercih ederseniz, o zaman çok Tavern "Sa öneriyorŞili (şehir girişinde) veya Lucullus (Faro yakınlarında) Tale ".
Geri dön
  Eğlence  
 
Çünkü olan çok sayıda öğrenci ve Dedeağaç herkes eğlendirmek için çeşitli yerlerde bulunmaktadır. Şahsen, kafeler deniz feneri ve Yat Kulübü ve Elemento yakın sahil yolu üzerinde bulunan Güney ile durdu. Rock müzik ile çok güzel bir bar yolda yapılması olduğunu.
Geri dön
  Faaliyetleri  
  Alışveriş  
 
Alışveriş için Cumhuriyet Caddesi, bu sokağa Dedeağaç ve dik ana cadde ziyaret edin. Sen büyük şehirlerin tüm ünlü mağazalar bulabilirsiniz. Bulmak gerekir ama ilin diğer şehirlerde hiçbir yerel sıcaklık karşılaşmalar var ne olursa olsun. T sorun önlemek içinotopark, Port (büyük bir belediye otopark) aracınızı bırakın.
Geri dön
  Anıtlar  
  Diğer yerler  
 
Çok büyük bir kaldırım vardır Dedeağaç, kıyı yolda bir yürüyüş sabah veya öğleden sonra yürüyüş için mükemmel bir seçimdir. Bu yolculuk sırasında 1880 tarihleri ​​etkileyici deniz feneri takdir edebilmek ve Dedeağaç kentinin özelliğidir olacak.
Geri dön
  Kaçırmamak  
Yola çıkmadan önce şeker için gerekli malzemeleri yapmak unutmayın. Kesinlikle Şeker müdahale, kazan Deeb almak ve hatırlayacaktır. Şahsen, Melissa Patisserie gittim (onu Caddesi üzerinde şehri terk uygun olduğu gibi) ve ne elde etmek için seçmek için 10 dakikadan fazla yaptı.
Geri dön
  En iyi yolları  
  Içinde  
 
Eğer bir doğa aşığı iseniz, o zaman Milli Parkı Dadia ziyaret Dedeağaç 40 km olduğunu. Konuklar alternatif bile sergi ziyaret ve orman Dadias.Meta fonksiyonları ve değerini öğrenmek için bir film izlemek otobüsle gidebilirsiniz ya da olabilirBu teleskop ve dürbün ile akbaba ve depresyon alanında yırtıcı kuşlar (muhafızlar bir diyet ek olarak akbabalar için ölü hayvan bırakmak ormanda bir özenle seçilmiş alan) nadir türler izleyebilirsiniz rasathane, yol kolay bir yol devamlı olarak kontrol.
Geri dön
  Dışarı  
 
Zaman ve kendi araç, Dedeağaç sadece bir saat Xanthi bir yürüyüş ve pop, varsa. Mutlaka eski şehir içinde dar sokakları bir yürüyüş tıklayın ve şık kafelerde sıcak bir çayın tadını çıkarın. Okuldan ayrılmadan önce, şurup c gerekli malzeme yapmak emin olunEğer gidip bir şurup getirdi olmadığını öğrenmek eğer YKA ve sabit arkadaşlarınıza affetmeyi.
Geri dön

 
 
 
  |     |     |     |