HotelsCombined.com - Search and Compare Hotel Prices for any city
HotelsCombined.com - Search and Compare Hotel Prices for any city
City From
Rome
 US$49
Beijing
 US$15
London
 US$29
Shanghai
 US$28
Venice
 US$64
Prague
 US$29
Istanbul
 US$25
New York
 US$31
Madrid
 US$43
Marrakech
 US$35
Sydney
 US$24
HotelsCombined.com - Search and Compare Hotel Prices for any city
HotelsCombined.com - Search and Compare Hotel Prices for any city
 
Ana Sayfa    |     Bize ulaşın    |     En iyi otel fiyatları    |     Ucuz uçak bileti    |     Hava
 
 
 
 
 
Seçenekleri
Kategoriler

Gezi Rehberi için Cancun

  Bilgi  
  Iklim   Hava
 
Iklim neredeyse tropikal böylece Meksika yeterli güney. Otelimizin yerel personel söyledi kadarıyla, Cancun hava temel özelliği hızlı değişir. Can tüm gün güneşli ve sıcak ve aniden bulutlu ve yağmur yağdı ve sonra güneş geri çekin. Genel olarak, havakoşullar yılın en yaz benzer. Kışın bile hava kendi bahar daha hatırlatan, hafiftir. Biz, Şubat ayı sonunda gitti ve biz oturduk dört gün, üç birkaç bulutlu ve 28-30 derece (!) Yakın sıcaklık güneş vardı. Son gününde sadece biraz her yağmur yağdıTure 22-25 dereceye kadar düştü. Deniz sıcaklığı söylemeye gerek yok! Karayip biz öğrenmek önce değil uzun dünyanın en sıcak denizlerde, olduğu söyleniyor. Şubat ay ve plajlar doluydu. Eğer kış gitmek isterseniz, biz yağmur hakkında daha fazla endişe ziyade gerekirsıcaklık. Eğer rezervasyon yapmak veya başlamadan önce önce ben weather.com ile bölge için tahmin görmek, iyi-kötü öneririm. Sadece Cancun arama alanına ve 10 gün için hava tahminlerini almak. Bu taktik, ve biz takip ve doğru% 100 oldu ki prognoz ile yardımBizi alacağı giysi seçiminde olduğu gibi. Bu yüzden bize temiz yazlık giysiler ve kalış son gün için sadece hafif bir ceket var.
Geri dön
  Konumu  
 
Cancun Meksika, Yucatan yarımadasında önemidir. Karayip deniz ile çevrili.
Geri dön
  Para Sorunlar  
 
Meksika'da resmi para birimi peso olan. Bir euro şu anda yaklaşık 18 peso edilir. Apart kıyı birçok dükkanlarda PHP ve euro da dahil olmak üzere ABD doları, kabul eder, ancak değişiklik peso her zaman. Dönüşüm geçici Kasa yapmak ve tabii ki her zaman kaybeden bir turist çıkıyor. Bu KALİTEGitmeden önce gerekli döviz almak için bir bakım var. Siz veya tatil sırasında para biterse değilse bile, havaalanında veya kıyı bulunan büroları de değişim birine gidin ve istediğiniz miktarda açabilirsiniz. Bile almak istiyorsanızmakam tarafından verilen daha iyi bir oran, herhangi bir bankaya gidebilirsiniz. Tabii her zaman kıyı bölgesinde, tabii ki, otel Riu yakın çok gördüm. Kredi kartı kullanmamaya diyecektir. Başlamadan önce internet arama, biz (hırsızlık carte güvenlik nedenleriyle önerilmez gitti kim çok gördüVeya) kopyalanır.
Geri dön
  Nasıl gidilir   Harita
 
Meksika'ya seyahat için vize almak zorunda değilsiniz. Sadece size bir turist olarak tanımlayan ve yanlış hatırlamıyorsam eğer 180 gün kadar yerinde kalması için izin verilen bir kart vermek nerede, havaalanına varmak ile Göçmenlik geçmesi. Cancun artık kendi Uluslararası Havalimanı bulunmaktadır. Nasıl da bir yıl olamazdünyanın her yerinden? ziyaret öfkeli turistleri herhangi bir büyük havaalanı görmek ancak beklemeyin. Bu belki de Rodos ve Santorini, biraz daha büyük olarak kendi büyük adalar daha hatırlatıyor. Ne izlemek için gerekli geri geldiğinde havaalanında erken olacağından emin olabilirsiniz. Kuyrukları şekilCheck-in için tizontai açıklanan değildir. Şubat ayında Ay gittik ve kuyruk başka bir şey olduğunu gördüm. Birçok turist görmek, havaalanında trafik sınırlı check-in için tüm gün ve sayı devam etti. Bu durum otomatik check-in yapmak makineleri var aslında kötüleşir. Yarchoun durumlarda uluslararası uçuşlar ve charter uçuşlar üç saat kadar beklemek zorunda olduğu söylendi! Ancak işler iç hat uçuşlarında daha iyidir. Bu sırada bir kişi yoktu çünkü hiç beklemiyordum Mexico City yolculuk!
Geri dön
  Taşıma  
 
En kolay yol bir araba kiralamak. Bir şantaj için çok, ama biz lider Meksika kabul edilemez olarak tavsiye değil ve orada turistlerin durdurmak göreceksiniz Polis ve onları yazmak için tehdit "hediye". Bir o yaşıyorsanız Ayrıca, araç gerek yoknodocheio kıyı. Banyo yaşadığınız otel ya da komşularının herhangi önündeki sahilde yapmak ve yürüyerek gitmek veya bir otobüs ya da taksi kullanabilirsiniz piyasaya çıkmak için. Biz yürüyüş gittim Biz çok pazara yakın edildi. Bilet Ancak otobüs mal olmazçok ve hizmet 24 saattir, akşam biraz seyrek olabilir. Havalimanından şimdi otel için havaalanında faaliyet gösteren taşımacılık şirketlerinin herhangi birini kullanabilirsiniz. Eğer bir kalabalığın önünde bulacaksınız geliş salonunun çıkış olarak xe size yalvarıyor olacakodocheio size. Bu tek tip ötesinde, güvenlik nedeniyle bir şirket ofisleri ve ulaşım daha güvenilir olduğunu göreceksiniz havaalanının Zemin Taşıma alan tavsiye etmem. Zaten internet üzerinden rezerve sahip şirket GRAYLINE kullandı. Iki kişilik ve ikinci bir biletHavaalanına bize $ 50 toplam maliyet. Bu şirketler sadece bırakın doldurmak minibüs var. Sizinle aynı bölgede otel giden turist dolu araç kadar beklemeniz gerekebilir, bu tek dezavantajı.
Geri dön
  Oradayken  
  Gıda  
 
Meksika'da bir Meksika yemekleri denemek değil mi? Kıyı alanında seçim için çok sayıda Meksikalı restoran bulunmaktadır. Fiyat Yunanistan Meksika bedeli ile ilgisi varsa, (hatta daha fazla zevk Euro eşdeğer bakınız!) Kişi başına $ 25-30 civarında olacaktır. Seçmeden önce kıyı bölgesinde yürüyüş yapınhangi restoranda oturmak olacaktır. Otellerde suitlerde kalanlar yönelik çok yapraklı olduğundan her zaman fiyatları görmek için mağaza girişinde menüsüne bakın. Biz sevmediğimiz bir şey azalan, pek çok esnaf birçok Yunan adaları, yaz düzenli karşılamak için idiÜzerlerine oturmak LANE. Çok iyi bir teklif Hard Rock Cafe yanındaki alışveriş merkezi Plaza Forumu içinde yer alır Chilly olduğunu. Dışarıdan size göz doldurmak ve Ticaret bir köşesinde yatıyor ve 'kapatma' duygusu verir yok. Ile Gelecek ama mi olduğunu sorarthisete. Plaj ve Karayipler bakan terasta oturup sor! Gerçekten hoş bir sürpriz oldu. I (yanlış bana göre) Meksika denemek istemiyorsanız, size deniz ürünleri ile birçok restoran arasından seçim yapabilirsiniz. Fiyatlar size söylemek bilmiyorum ve biz de Meksika hayranları vardı. ABen en önemli söylemeye cevapsız! Meksika çoğu gibi Cancun musluktan içmek için iyi bir su yok. Eğer tuvalete çalıştırmanız gerekebilir çalışırsanız! Bu her zaman şişelenmiş talep ve iyi-kötü salata sebze önlemek ve söylemekemin. Eğer yemek için bir diğer seçenek oteldir. Biz bu bir otel restoranında bir yemek yok ne sıklıkta tecrübemizle çok tereddütlü idi. Ama bir kez biz menü gördüm ve fiyatlar hemen danışılmalıdır değiştirin. Cancun bir otel eğer fark ya da restoran dışında da yemek var. Değerler ebu yüzden hemen hemen aynı! Otelimizde (Presidente Intercontinental) Meksika ve İtalyan mutfağı iki seçenek vardı.
Geri dön
  Eğlence  
 
Kıyı birçok klampakia ve akşamı bar bulunduğu alanlar başka. En açık sadece koyu almak ve geç akşama kadar açık kalacak. Birçok Plaza Forumu ve Plaza La Fiesta yakın, sahil kuzey kenarında bulacaksınız. Tek bir parti ya da başka bir happe olabilir diye de görmek için bakmaking onlar yerlerinden veya dükkan dışına koymak posterleri bakıyor. Akşam gerçek bir kayıp, müzik, içki ve indescribably varlığıdır ... Gerçekten gitmek için seçme bir sorun var!
Geri dön
  Faaliyetleri  
  Alışveriş  
 
Kıyı ve en oteller, büyük bir üstü kapalı pazar alanı, kendi Monastiraki gibi bir şey, hediyelik eşya satan çok sayıda dükkan ile vardır. Bu pazar oldukları kıyı bölgesinin kuzey ucunda ve çoğu dükkan ve gece kulüpleri gibi yakınlarındadırEl Zocalo denir. Dışarıdan bakıldığında bir göz polygemizei ve bunlar sadece bir kaç dükkan olduğunu sanmıyorum. Ama gerçekten yürüyüş halinde dükkanların çokluğu içinde kaybolur. Bu pazarda size hatıra hediyelik eşya ve Meksika halk sanatının her türlü bulabilirsiniz, Maya tarzı her yerde olduğunu. Çünkü sadece alınBirçok durumda esnaf dükkandan bir şey satın almak sizi ikna etmek için aşırı külfetli olur. Ben pazara yürüyüş ve bize «Malibu» ben dikkat çekmek ve alışveriş gitmek bize giydiği gömlek yazılmış ismi bağırarak duymak oldu! Eğer piyasa karar ne olursa olsunAseton bunu yapmak için acele yok. Kesinlikle piyasada çok sayıda dükkan başka bulacaksınız olarak bir anket atın. Ve pazarlık olmadan hiçbir şey satın almayın! Göster biraz tereddütlü sadece istediğiniz fiyat söyleyin ve hemen fiyat kendilerini indirecek ya da vermek istediğiniz ne kadar size söyleyecektir! Şahsen aldım400 peso için bir mermer satranç ilk 850 için benden süre! Ne dedim ben hemen düşük 450 peso alışveriş ve namusum atmaya başladığı aynı satranç görmüş olmasıydı. Hediyelik eşya ve yerel ürünler satan diğer büyük mağaza Plaza la Fiesta ve buY El Zocalo. Özünde bu hediyelik eşyalar için bir deposudur. Hemen Meksika Outlet dış yazmamış büyük yazıt tanıyacaktır. Ben diğer hediyelik ve hatıra, ancak düzenli mağazalar istemiyorsanız, size kıyı şeridi Mall herhangi birine gidebilir. Yeni değil La Isla vardıre Deniz, Plaza Carcol ve Plaza Kukulcan. Bunlardan bazıları çok daha fazla bilgi bulabilirsiniz kendi web sitesi var.
Geri dön
  Romantizm  
Otelde biz ek bir ücret (ben kişi başı 50 $ düşünüyorum), kişisel hizmet ile ay ışığı altında kumsalda bir prive romantik bir akşam yemeği düzenlemek başardık!
Geri dön
  Dikkatli olun  
Eğer Cancun bizim gezi düzenlemek önce biz güvenlik endişesi hakkında çok şey duymuştum. Gerçek şu ki, son zamanlarda Meksika komşu Amerika Birleşik Devletleri kendi yükleri geçmek isteyen hükümet ve uyuşturucu kartelleri arasındaki "savaş" ücretli olmasıdır. Ama bu yolculuk yapma kararı ve vermediüzgünüz. Cancun Meksika geri kalanı ile ilgisi olan bir tesistir. Eğer başka bir ülkede düşünüyorum. Her yerde dolaşırım turist (çoğunlukla Amerikalı) ve polis varlığı yakından hissedilmektedir. Periyodik olarak geçen devriye görmek ve genellikle tehlike olduğunu hissediyorumGibi. Ve halk onların hayatta kalma turistler bağlı olduğunu bilerek, çok kibar ve hizmet için her zaman hazırız. Eğer Cancun gitmek planlıyorsanız, Meksika duymak Yani ne olursa olsun, erteleme yok! Cancun daha kalan Meksika için başvuruda dinleyin! Ben de yine su sorunu hatırlatır. Su birMusluk sarhoş değil, bu nedenle her zaman şişe isteyin. Yiyecek bir sorun ama iyi-kötü olmaz, sebze ve yemekler ile salata kaçının. Kovalamak için en iyi şey.
Geri dön
  En iyi yolları  
  Içinde  
 
Kesinlikle plajda dolaşmak gerekir. Otel ve seçim yönünden başlayın! Tüm sahil yürüyerek ulaşılabilir. Ayakkabılarınızı bırakın ve yükselen lüks otellerin bakışta beyaz kum üzerinde yürümek.
Geri dön
  Dışarı  
 
Palmiye ağaçları (...) gölgesinde deniz o sıkıldı gün boyunca bölgede sunulan birçok etkinlikler, geziler (örneğin olarak bilinir faaliyetleri) bazı yapabilirsiniz. Cancun bulunan Yucatan yarımadasında Maya kalıntıları ile doldurulur. En ünlü kalıntıları olarak Chichen Itza aittirnd size muhteşem piramitleri mükemmel durumda korunur göreceksiniz. Cancun almak için grup antrenör için yaklaşık 3 saat sürer ve kişi başı yaklaşık 100 $ ödemeniz gerekir. Fiyat yemeklerin yanı sıra bilet ve tur rehberleri içerir. Zaman uzun görünüyorsa, Tulum gitmekbiz turkuaz Karayip bakan eşsiz sahil piramit alanına yazın. Piramit Chichen Itza de bu kadar etkileyici değil, sahil konumu başka bir örnek veriyor. Tur piramit gölgesinde sahilde orada bir banyo bulunmaktadır. Burada fiyat kişi Bayan başına $ 60 civarında, daha azulaşmak için sadece 1.5 saat sürer. Ancak sezon bağlı olarak gitmek aklınızda var, bu yerlere günlük geziler olmayabilir. Bu geziler organize kurumların herhangi bir sorun ve sahil şeridinin çeşitli yerlerinde olduğundan emin olmak için. Ayrıca isteyebilirsinizOtel ve ayrıca, bölgedeki turistik yerler ve etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz gün işletme bilgi kioskları belli saatlerinde çok sayıda otel, rezervasyon yapabilirsiniz. Eski beğenmezseniz Şimdi böyle Pau jet ski gibi başka aktivite yapmak düzenleyebilirsinizamo orman, dalış, dağcılık ve çok daha fazlası. Her şeyi olan bir parkı size Tulum ziyareti ile birleşerek ki Xel-Xa olduğunu! Etkinlikler genellikle Cancun başka bir şey yok! Sahip olmak, zaman ve para.
Geri dön
  O vardı İstek  
Cancun eksik gerçekten hiçbir şey, sadece daha fazla zaman eksik bizden biri var. Ve biz bir hafta boyunca oturmak mümkün vermek değil ne!
Geri dön
  Gösterim  
Cancun bir hayat yolculuğu, eşsiz bir tropik bir yerdir. Yapabileceğiniz, bu gezi sanmıyorum! Eğer Karayip turkuaz sularına bakan palmiye ağaçlarının gölgesinde buzlu kokteyl tembel keyfini zaman hatırlar!
Geri dön

 
 
 
  |     |     |     |